Du har oppnådd mer enn du noen sinne drømte om, du har opplevd så mye at halvparten er glemt, femtisyv fylte år med fullt voksne barn, du fyller din dager med strikking med garn
.
Du vet at jeg aldri har trodd på noen gud, men i blant går jeg inn i hans hus
. Så når skumringen faller i morgen, så går jeg i kirken og tenner to lys
acquired, global or situational. Adequate attention toCare Physician viagra generic.
. Det ene for de år som har gått, og for ting som er gjort for stort og for smått, det andre for deg, min mor.
Det sies at over skyene er himmelen alltid blå, men det kan være vanskelig å tro så lenge man ikke ser den. Det sies at etter regnet kommer solen frem igjen, men det hjelper sjelden de som har blitt våte.
Om morgenene våkner du til at katten har tatt seg opp i din vask. Der sitter hun og lager de merkeligste lyder, med sin murrende, malende røst. Og lyden fyller ditt formiddagstomme hus, til de fjerneste kriker og kroker, malingen gjør deg glad, og ditt sinn blir lyst, for du vet at nå er dere to.
Bli ikke trett, min mamma. Gi ikke opp, min mamma. Si ikke det, at ingenting kan endres, for går det for andre, så går det nok også hos oss.
Solen lyser i ditt hår, marken blomstrer der du går, om du ber meg skal jeg rydde rommet. Hver bevegelse er sann, verden hviler i din hand, om du ber meg, skal jeg barbere meg, mamma. Du har gitt meg dette liv, du har sett meg bli til, mamma.
Du er min mor, du er min venn. Du har gitt meg varme, du er mitt hjem. Du er min trygghet, du er min bro. Jeg er glad i deg, mamma, det skal du tro.
2
. mai 2014
Datasmurf
Recent tracks
Ambivalent
Ella Rammelt
now playing...Dåligt för hälsan
Ella Rammelt
4 minutterRadar
Ella Rammelt
7 minutterLove Me Not
Ravyn Lenae
7 minutterTar dig för givet
Ella Rammelt
9 minutterRun the World (Girls) (Kito Remix)
Beyoncé
11 minutterSiste kommentarer
- Hanna til Vannspeilet. That’s it. That’s the tweet.
- Paul Deepan til Krydderkake (Spice cake)
- admin til Døler
- John Moran til Døler
- admin til Kinder Maxi-ostekake (Kinder Maxi cheesecake)
-
Siste innlegg
Arkiv
Kategorier
Stats
- Total Stats
- 2 Authors
- 122 Posts
- 327 Pages
- 533 Tags
- 72 Comments
- 28 Comment Posters
- 7 Links
- 8 Post Categories
- 1 Link Category
- 10 Most Commented Posts
- Ønskes: Et sosialt liv - 10 comments
- Video & pictures from our trip to Cali and Nevada Oct – Nov 2016 - 7 comments
- Inspirerende kvinner - 3 comments
- Enkle triks for å nyte finværet som PC-nerd - 2 comments
- Design … yet again - 2 comments
- Lindsey Stirling - 2 comments
- Politikk og sånn - 2 comments
- 2019 – tanker og betraktninger av Sjur H. Vaage - 2 comments
- I am a muppet - 2 comments
- Before and after - 2 comments
- Total Stats
Kategorier